Prodej a servis stříkací techniky

Odborník radí

Může to být způsobeno několika vlivy. Ucpané či protržené sítko v pistoli či ve stroji, pokud je jím vybaveno. Menší průměr trysky než je tomu u sítek. Z hadic se uvolňují nánosy barev a sítko v pistoli pod nátlakem větším částic nevydrželo a prasklo. Doporučuji začít používat materiály s menšími částicemi plniv nebo používat přípravek HRIC Color CLEANER GP při proplachování stroje, hadic a pistole. Případně lze použít trysku s větším průmerem.

Vysokotlaký stříkací stroj je dimenzován na nějaký maximální tlak. Tento max. tlak není vhodný na efektivní stříkání. Vždy bychom měli nalézt min. rozprašovací tlak k danému materiálu, k danému ředění a dané trysce. Min. rozprašovací tlak nastane tehdy, pokud dochází k rovnoměrnému rozprášení daného materiálu v celé šíři paprsku. pokud přesahuje tento tlak cca 150 bar, je výhodnější stříkaný materiál přiředit dle návodu výrobce. Tímto postupem lze účinně snížit prašnost při aplikaci.

Standardně dodávanou tryskou je je tryska 517. 5 značí úhel rozstřiku, čili 50° a 17 značí průměr vrtání trysky v našem případě 0,017".

Jedná se o zcela nové plně inovativní řešení STORCH, které umožňuje vyměnit čerpadlo během několika sekund za nové náhradní a pokračovat tak v práci. Nemusíte mít do zásoby další stroj, ale stačí mít s sebou náhradní čerpadlo a neztratíte tak důležitou zakázku. Nefunkční čerpadlo můžete dle jeho stavu opotřebení nechat přetěsnit a vyčistit v autorizovaném servisním místě STORCH.

Samozřejmě ano. U nás se stalo již standardem, že k zakoupení stroje nabízíme možnost zaškolení. Nejedná se jen o "zapnutí a vypnutí stroje". Školení realizujeme přímo na Vašich zakázkách, kde si vysvětlíme, jak pracovat s konkrétní barvou, správně nastavit stříkací zařízení a jsme připraveni poskytnout Vám cenné rady a tipy pro nejefektivnější a rychlou práci. Naučili jsme aplikovat barvy vysokotlakem i úplné začátečníky. Stačí si jen domluvit termín školení.

Máte dotaz? Vložte ho zde.