AUTORIZOVANÝ PRODEJ, ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS TECHNIKY STORCH

O nás

Založení společnosti

Společnost HRIC Color s.r.o. byla založena začátkem roku 2016 Ing. Janem Hricem, uznávaným odborníkem v oblasti vývoje, výroby a aplikací nátěrových hmot. Na základě jeho dlouholetých zkušeností pomáháme našim zákazníkům při nejrůznějších aplikacích nátěrových hmot.

Prodej stříkací techniky

V našem internetovém obchodě Vám nabízíme profesionální stříkací techniku STORCH, včetně kompletního příslušenství. Dále pak nabízíme kompletní strojové vybavení pro malířské či jiné řemeslné profese.

Servis stříkací techniky

Jsme autorizovaným servisním místech techniky STORCH pro Severní Moravu a Slezsko. Provádíme záruční i pozáruční servis techniky STORCH. Jsme schopni provést pozáruční servis i stříkací techniky jiných značek - Graco, Airlessco, Wagner.

Poradenství

Potřebujete vědět jaké zařízení je pro Vás nejvhodnější nebo jaké příslušenství je vhodné pro ještě efektivnější práci? Díky osobnímu přístupu Vám můžeme doporučit zařízení, které odpovídá Vašim požadavkům. Jednodušeme nám zavolejte či napište!

Školení

Naše HRIC Color AKADEMIE Vás naučí vše, co potřebujete Vy a Váš tým vědět pro práci a Airless technikou. Mezi nejčastější témata patří: 

  • efektivní používání
  • rychlé čištění
  • snadná údržba
  • užitečné příslušentví