Proč nakupovat u nás

 

Mnoho jiných firem na trhu slíbí zákazníkovi téměř cokoliv. Ve skutečnosti daný stroj nikdy neviděli jinak než zabalený v krabici. Po uskutečnění obchodu již nemají zájem se zákazníky komunikovat. Bohužel běžná praxe internetových překupníků v ČR.

My jsme si řekli, že takový přístup tolerovat nebudeme! Máme za to, že i český řemeslník či menší firma má plné právo pocítit profesionální přístup před, při a po prodeji stříkací techniky.

 

Zázemí Hriccolor.cz

Všechnu nabízenou stříkací techniku STORCH včetně příslušenství máme fyzicky skladem. Disponujeme showroomem stříkací techniky STORCH. 

 

Před prodejem

Pokud uvažujete o koupi stříkacího vysokotlakého zařízení neváhejte nás kontaktovat. Společně nalezneme řešení, které bude nejlepší možné s ohledem na danou aplikaci, rozsah práce a Vaše finanční možnosti.

 

Při prodeji

Vámi vybrané nové vysokotlaké stříkací zařízení nedoručujeme pomocí kurýrních dopravců, vždy jen osobně. Jsme přesvědčeni o tom, že důkladné vysvětlení všech funkcí daného stroje je nezbytné pro jeho dlouhodobý a bezproblémový chod. Dále jako jediní prodejci stříkací techniky v ČR Vás naučíme dané stříkací zařízení efektivně používat. Nejlepe přímo na Vaší zakázce. Budeme se Vám věnovat tak dlouho, jak to bude zapotřebí.

 

Po prodeji

Vždy jsme připraveni Vám pomoci odbornou radou po telefonu či osobně. Samozřejmostí je zaruční a pozáruční servis, který zajišťujeme sami. Jsme autorizovaným servisním místech techniky STORCH. 

 

Odborná způsobilost

Jsme smluvním prodejním a servisním partnerem společnosti Storch-Ciret Group. Prodejem a servisem stříkací techniky se zabýváme více než 8 let. Zakladatel a duchovní otec portálu Hriccolor.cz pan Ing. Jan Hric je vystudovaným chemikem se specializací na nátěrové hmoty. Více než 20 let se zabývá vlastnostmi nátěrových hmot a jejich následných aplikací, zejména pomocí vysokotlaké airless techniky.

 

Těšíme se na setkání s Vámi a Vašimi novými projekty.