Proč nakupovat u nás

 

Mnoho jiných firem na trhu slíbí zákazníkovi téměř cokoliv. Ve skutečnosti daný stroj nikdy neviděli jinak než zabalený v krabici. Po uskutečnění obchodu již nemají zájem se zákazníky komunikovat. Bohužel běžná praxe internetových překupníků v ČR.

My jsme si řekli, že takový přístup tolerovat nebudeme! Máme za to, že i český řemeslník či menší firma má plné právo pocítit profesionální přístup před, při a po prodeji stříkací techniky.

 

Zázemí Hriccolor.cz

Všechnu nabízenou stříkací techniku STORCH včetně příslušenství máme fyzicky skladem. Disponujeme showroomem stříkací techniky STORCH. 

 

Před prodejem

Pokud uvažujete o koupi stříkacího vysokotlakého zařízení neváhejte nás kontaktovat. Společně nalezneme řešení, které bude nejlepší možné s ohledem na danou aplikaci, rozsah práce a Vaše finanční možnosti.

 

Při prodeji

Vámi vybrané nové vysokotlaké stříkací zařízení nedoručujeme pomocí kurýrních dopravců, vždy jen osobně. Jsme přesvědčeni o tom, že důkladné vysvětlení všech funkcí daného stroje je nezbytné pro jeho dlouhodobý a bezproblémový chod. Dále jako jediní prodejci stříkací techniky v ČR Vás naučíme dané stříkací zařízení efektivně používat. Nejlepe přímo na Vaší zakázce. Budeme se Vám věnovat tak dlouho, jak to bude zapotřebí.

 

Po prodeji

Vždy jsme připraveni Vám pomoci odbornou radou po telefonu či osobně. Samozřejmostí je zaruční a pozáruční servis, který zajišťujeme sami. Jsme autorizovaným servisním místech techniky STORCH. 

 

Odborná způsobilost

Jsme smluvním prodejním a servisním partnerem společnosti Storch-Ciret Group. Prodejem a servisem stříkací techniky se zabýváme více než 8 let. Zakladatel a duchovní otec portálu Hriccolor.cz pan Ing. Jan Hric je vystudovaným chemikem se specializací na nátěrové hmoty. Více než 20 let se zabývá vlastnostmi nátěrových hmot a jejich následných aplikací, zejména pomocí vysokotlaké airless techniky.

 

Těšíme se na setkání s Vámi a Vašimi novými projekty.

 

 

 

Zákazníci o nás napsali

Jsem velmi spokojený s profesionálním přístupem. S radami ohledně použití materiálů,aplikaci nástřiku, použitím různých druhů trysek a rychlým servisem jakýkoliv den .
Honzu jsem si vygooglil bez jakýchkoliv předchozích doporučení a jediné čeho jsem litoval byl fakt, ze jsem mu nevolal už před třemi lety. Ne jen, ze je velmi přátelský, ale za dobu podnikání jsem nepoznal člověka s širším přehledem a zkušenostmi. Je to člověk s velmi lidským přístupem a snahou kultivovat malířské prostředí v ČR. Naše setkání nebylo jistě poslední! Jestli se chcete posunout v oblasti nástřiku, tak dál už nemusíte hledat. Honza stojí za každou investovanou korunu
Kdyby to šlo, dám i 10 hvězd. Naprosto dokonalý přístup ze strany pana Hrice. Naprosto vstřícný a ochotný. Co se týče odbornosti, tak pan Hric je profík. Jeho dlouholetá zkušenost z oboru je znát a mám hroznou radost z dnešního absolvovaného školení. Díky tomu jsem zjistil, že jsem měl spoustu milných informací z internetu a YouTube. :-) K tomu všemu příjemný přístup. Každopádně díky zaučení od pana Hrice jsem s Airless udělal minimálně 2x víc práce, než jsem dnes plánoval. Ještě jednou moc děkuji. :-) Ani na vteřinu nezaváhám při doporučování vašich produktů a školení. Za ty peníze to stojí.

Zákaznické recenze Google